petak, 12 Januar 2018 21:34

ОТВОРЕН ПОНОЋНИ ТУРНИР

У петак 12. јануара отворен је 39. поноћни турнир у малом фудбалу који се одржава у Спортско - културном центру у Броду. Утакмице су почеле у петак од 13 часова, а свечани програм поводом отварања турнира је одржан од 18 часова. Забавни програм поводом отварања турнира је почео са мелодијом "Баладе о равници", и наступима наша два позната културно - умјетничка друштва: "Лијешће" и "Душко Трифуновић".

Присутнима су се обратили директор Туристичке организације општине Брод Ружица Маслић, у улози домаћина и организатора турнира, и начелник општине Илија Јовичић као генерални покровитељ овог јединственог спортског догађаја. Утакмице се играју до недеље навече, а једнодневна улазница за гледаоце износи 3 КМ. Наградни фонд турнира за учеснике је 12 000 КМ.